Zderzenie dwóch samochodów w Przeworsku. Sprawca zdarzenia był pijany i bez uprawnień, trzy osoby trafiły do szpitala.
W czwartek (9 grudnia) po godz.14, dyżurny przeworskiej jednostki otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ul. Krakowskiej w Przeworsku. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów kierujący pojazdem marki bmw, 23-letni mieszkaniec Przeworska, podczas wyprzedzania w rejonie przejścia dla pieszych, zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym volkswagenem tiguanem. Siła uderzenia była tak duża, że samochód uderzył dodatkowo w volkswagena golfa.

Kierujący BMW zatrzymał się, wysiadł z samochodu i zaczął uciekać. Zatrzymany został przez świadków zdarzenia.

Przeworsk zderzenie samochodów

Przeprowadzone na miejscu badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Ponadto mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowana pojazdami. 23-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W zdarzeniu ucierpiały trzy osoby, które zostały przewiezione do szpitala.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.