W miniony weekend wolontariusze Szlachetnej Paczki ruszyli z pomocą do potrzebujących.
Od 10 do 12 grudnia miał miejsce "Weekend Cudów" Szlachetnej Paczki. W tych dniach pomoc przygotowana przez darczyńców trafiała do najbardziej potrzebujących w całym kraju. Od 6 lat w akcję tę włącza się również Wójt Gminy Nowy Żmigród Grzegorz Bara wraz z Pracownikami Urzędu Gminy.

Paczka, będąca efektem ofiarności pracowników Urzędu, radnych, sołtysów oraz pracowników i uczniów szkół podstawowych: w Nowym Żmigrodzie, Starym Żmigrodzie, Łysej Górze i Łężynach, trafiła do jednej z potrzebujących rodzin z terenu naszej gminy.

Do tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki ogółem włączonych zostało 13 rodzin z obszaru gminy Nowy Żmigród. W całym powiecie było ich 62.

Do akcji dystrybucji paczek włączyli się: wolontariuszki szlachetnej paczki (pracownice Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Żmigrodzie), Strażacy z OSP Łysa Góra oraz OSP Nowy Żmigród, którzy zorganizowali transport i udzielili pomocy w doręczeniu niejednokrotnie bardzo ciężkich paczek, a także panie z Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Żmigrodzie, które przygotowały kartki z podziękowaniami dla darczyńców.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.