Wysoka grzywna i kara do 2 lat pozbawienia wolności grozi 43-latkowi za spowodowanie kolizji w stanie nietrzeźwości i bez prawa jazdy.
Do zdarzenia doszło w czwartek (6 stycznia) po godz.10. Dyżurny lubaczowskiej jednostki otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego z ul. 3-go Maja w Lubaczowie. Na miejscu interwencji policjanci ustalili okoliczności zdarzenia. Kierujący volkswagenem caddy, wjechał w tył stojącego przed nim pojazdu.

- Jak się później okazało kierowca volkswagena, 43-letni mieszkaniec Lubaczowa, był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie. W wyniku doznanych obrażeń, kierowca drugiego samochodu, który był trzeźwy, został przewieziony do szpitala - informuje Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie.

Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że 43-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Za spowodowanie kolizji oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.