Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle poszukuje wolontariuszy.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle poszukuje osób chętnych do świadczenia usług wolontarystycznych na rzecz potrzebujących mieszkańców miasta Jasła.

Wolontariuszem może zostać każdy: młodzież, studenci, bezrobotni oraz osoby pracujące, którzy dobrowolnie i bez wynagrodzenia chciałyby włączyć się w pomoc skierowaną w szczególności do osób starszych, samotnych bądź z niepełnosprawnościami.

Panująca pandemia COVID -19 sprawiła, że osoby te ze względu na ryzyko zakażenia nie opuszczają swoich domów, w związku z czym mają problemy z wykonywaniem codziennych czynności takich jak: zrobienie zakupów, zrealizowanie recept, wyprowadzenie psa, czy też załatwienie spraw, które wymagają wyjścia z domu.

Jeżeli dysponujesz wolnym czasem, chcesz zdobyć nowe umiejętności i chcesz podnieść swoje kompetencje, pragniesz zrobić coś dobrego oraz chcesz nawiązać nowe znajomości i przyjaźnie- masz szansę zostać wolontariuszem.

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do Koordynatora wolontariatu pod numer telefonu: 600 993 317 w godzinach od 7.30 do 15.30 od poniedziałku do piątku oraz do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jaśle w godzinach jego pracy tj. pon. 7.30 -17.00, wt.- czw. 7.30 -15.30 pod numer telefonu 13 446 43 28 lub też po wcześniejszym umówieniu z Koordynatorem wolontariatu bezpośrednio w siedzibie ośrodka przy ul. Szkolnej 25.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.