Zespół Jazz Kids zajął pierwsze miejsce w kategorii zespołów za najlepsze wykonanie kolędy z Podkarpacia oraz Karolina Polak, która została finalistką XXVI Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie.
Styczeń był miesiącem, w którym wokaliści oraz zespoły brały udział w konkursach kolęd Odbywały się one on-line. Sukcesy przyniósł XXVII Konkurs kolęd i Pastorałek "Na nutę kantyczek".

Nagrody w konkursie wyśpiewały Emilia Konieczna w kat. 7-10 lat i Julia Bora w kat.11-14 lat, II nagrody: Emilia Starzec w kat.11-14 lat oraz duet Karolina Polak i Mikołaj Majda w kat. zespołów.
Wyróżnione zostały solistki: Natasza Litwa i Kinga Cichoń. Nagrodę pierwszą w kategorii zespołów oraz nagrodę za najlepsze wykonanie kolędy z Podkarpacia otrzymał zespół Jazz Kids pod kierunkiem Wojtka Nowickiego.

W konkursach on-line wokaliści otrzymali także kilka wyróżnień. Emilię Konieczny wyróżniono w VII Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Kalwarii Pacławskiej. Karolina Polak została doceniona na IX Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek GLORIA w Kielcach, w XXI Dziecięcym Festiwalu Kolęd i Pastorałek ATRIUM w Łodzi, a także w II Ogólnopolskim Festiwalu "Zimowe Granie" w Gdyni otrzymując wyróżnienia. Karolina została także finalistką XXVI Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie.

Karolina Polak


Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.