W sali widowiskowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie odbył się "Koncert Piosenek o Rzeszowie" w którym udział wzięła Karolina Polak.
"Zakochani w Rzeszowie" – pod takim tytułem odbył się w sobotę (18 września) w sali widowiskowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie "Koncert Piosenek o Rzeszowie". Była to już szósta jego edycja. Koncert, podobnie jak w latach poprzednich, zorganizowało Towarzystwo Przyjaciół Rzeszowa.

Wystąpili artyści z Rzeszowa i okolic, m. in. Alek Berkowicz, Monika Adamiec, Gabrysia Tomaka, Artyści z CSW i teatru Olimpia w Rzeszowie. Jasło reprezentowała Karolina Polak, wokalistka Jasielskiego Domu Kultury z piosenką "Rzeszów w naszych sercach gra". Piosenkę tę zaśpiewała z towarzyszeniem zespołu muzycznego pod kierunkiem Krzysztofa Mroziaka.

Całość poprowadził dyrektor artystyczny koncertu Andrzej Szypuła. Podczas koncertu widzowie usłyszeli m.in. utwory: „Rzeszów w naszych sercach gra”, „Na rzeszowskim Rynku”, „Kawa na dworcu w Rzeszowie”, „To Rzeszów już tak ma”, „Trąbka w Bohemie”, „Miasto na sercu”, „Jesienna melodia”, „Rzeszowska noc” czy „Bednarz”.

Różnorodny repertuar, a także znakomite wykonania i aranżacja poszczególnych utworów sprawiły, że koncert był bardzo ciekawy i dostarczył wielu wzruszeń zgromadzonej licznie publiczności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.