Trwa kampania ”Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”, której celem jest promowanie odpowiedzialnych postaw narciarzy i snowboardzistów.
Funkcjonariusze leskiej komendy, wspólnie ze strażakami z Państwowej Straży Pożarnej w Lesku, przeprowadzili działania związane z promocją bezpieczeństwa na stoku narciarskim w Bystrem. Funkcjonariusze rozdawali ulotki promujące bezpieczne zachowania na stoku oraz informacje zawierające dekalog narciarza, a także elementy odblaskowe. Funkcjonariusze rozmawiali także o konieczności noszenia kasków przez młodzież do 16 roku życia i konsekwencjach jazdy na nartach i snowboardzie pod wpływem alkoholu i środków odurzających.

akcja policji i strażaków

Wszystkim uczestnikom będącym na stoku przypominano o trwającym ogólnopolskim konkursie plastyczno-filmowym dla dzieci i młodzieży pn. "Śnieżny Dekalog", promującym bezpieczne narciarstwo i snowboard oraz aktywny tryb życia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.