20-letni mężczyzna wsiadł za kierownicę i pijany pojechał po alkohol. Dzięki pomocy innego uczestnika ruchu, pijany kierowca został szybko zatrzymany.
Do zdarzenia doszło z nocy z soboty na niedzielę w Łańcucie. Około godz. 2, dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o kierującym samochodem marki Seat, który może znajdować się pod działaniem alkoholu. Z przekazanych informacji wynikało, że kierujący nim mężczyzna udał się na zakupy, na jednej z łańcuckich stacji paliw.

Na miejsce udali się policjanci, którzy w pobliżu stacji zatrzymali wskazany samochód. Za kierownicą seata siedział 20-letni mieszkaniec gminy Białobrzegi. Mężczyzna faktycznie był pijany. Badanie wykazało w organizmie 20-latka ponad 1,5 promila alkoholu. W tym stanie mężczyzna wybrał się na stacje, gdyż skończył mu się pity wcześniej alkohol.

20-latek stracił już prawo jazdy, a za swój czyn odpowie przed sądem. Na szczęście i tym razem znalazła się osoba, które nie była obojętna. Dzięki jej postawie być może nie doszło do tragedii.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.