Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie otrzymał 6 nowych laptopów.
W ramach realizacji projektu "Sieć na kulturę w podregionie krośnieńskim" do GOK-u w Nowym Żmigrodzie trafiło 6 nowych laptopów.

Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie właśnie sfinalizował udział w projekcie "Sieć na kulturę w podregionie krośnieńskim". Projekt był współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Projekt składał się z dwóch etapów. Pierwszy to cykl szkoleń dla pracowników, drugi - bezpłatne zajęcia z dziećmi. W październiku ubiegłego roku Kamil Cygan z Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Żmigrodzie uczestniczył w szkoleniu pt. "Korzystanie z cyfrowych usług na zaawansowanym poziomie". W okresie 11.12-30.12.2021 r. w roli trenera przeprowadził kurs dla dzieci z zakresu korzystanie z cyfrowych usług na zaawansowanym poziomie.

Dzięki uczestnictwu w projekcie Fundacja Wspierania Zrównoważonego Rozwoju przekazała nieodpłatnie do Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Żmigrodzie nowy sprzęt w postaci 6 laptopów. Dyrektor ośrodka kultury Dominika Jędrzejczyk - Wielgosz dziękuje dzieciom za udział w projekcie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.