Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie wraz z filiami zakończył realizację projektu "Sieć na kulturę w podregionie krośnieńskim".
Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie wraz z filiami zakończył realizację projektu "Sieć na kulturę w podregionie krośnieńskim". Projekt był współfinansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, umożliwił GOKiCz w Skołyszynie pozyskanie sześciu nowych komputerów.

Celem projektu było:
- podniesienie kompetencji i kwalifikacji cyfrowych pracowników GOKiCz w Skołyszynie poprzez organizację szkoleń oraz dostęp do materiałów edukacyjnych
- rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży w wieku 10-18 poprzez prowadzenia atrakcyjnych i perspektywicznych zajęć
- wyposażenie GOKiCz w Skołyszynie w sprzęt niezbędny do organizacji zajęć i warsztatów

realizacja projektu

W maju i czerwcu 2021 roku Jadwiga Gorczyca z GOKiCz w Skołyszynie wzięła udział w szkoleniu w ramach projektu "Sieć na kulturę" oraz prowadziła warsztaty "Bezpieczne zachowania w sieci" dla uczniów ze Szkoły Podstawowej w Skołyszynie.

W listopadzie i grudniu Dorota Setlak (filia w Harklowej) zorganizowała cykl szkoleń dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Harklowej z zakresu kompetencji medialnych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.