W JDK najmłodsi będą mogli uczestniczyć w eksperymentach z szalonym naukowcem oraz wziąć udział w pokazach i warsztatach naukowych z ciekłym azotem i suchym lodem.
Odlotowe popołudnie ze Estradą Tyską to kolejna feryjna propozycja Jasielskiego Domu Kultury dla dzieci. Estrada Tyska przygotowała autorski, wybuchowy program "Laboratorium młodego naukowca".

22 lutego br. o godz. 17.00 najmłodsi będą mogli uczestniczyć w eksperymentach z szalonym naukowcem oraz wziąć udział w pokazach i warsztatach naukowych z ciekłym azotem i suchym lodem. Mali naukowcy odkryją fascynujący świat nauki przez doświadczenia i zabawę, własnoręcznie będą mogli wykonać część eksperymentów. Pomiędzy tymi działaniami prowadzone będą zajęcia interaktywne w formie zabawy.

Estrada Tyska to znany już jaślanom podmiot wykonawczy, uczestniczący od wielu lat w Festiwalu Nauki. Każdego roku naukowcy Estrady przyjeżdżają do Jasła z nowymi propozycjami.
Udział w spotkaniu jest odpłatny kosztuje 20 zł.

zabawy dla dzieci

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.