W Gminie Skołyszyn przyznano dotacje na realizację zadań publicznych z zakresu rozwoju sportu.
Przyznano dotacje na realizację zadań publicznych z zakresu rozwoju sportu w Gminie Skołyszyn w 2022 roku.

Wykaz złożonych wniosków i kwota przyznanych dotacji:
Wniosek Nr 1: Wnioskodawca: Ludowy Klub Sportowy w Skołyszynie, 38-242 Skołyszyn. Wnioskowana dotacja: 85 000,00 zł, z przeznaczeniem na działalność klubu sportowego (tworzenie warunków do uprawiania sportu przez członków klubu, uczestniczenie w imprezach sportowych na terenie gminy, stałe podnoszenie poziomu sportowego, zarządzanie posiadanymi obiektami i urządzeniami sportowymi, zakup sprzętu sportowego, przygotowania obiektów do rozgrywek). Kwota przyznanej dotacji: 85 000,00 zł.

Wniosek Nr 2: Wnioskodawca: Ludowy Klub Sportowy "Standart" w Święcanach, Święcany, 38-242 Skołyszyn. Wnioskowana dotacja: 45 000,00 zł, z przeznaczeniem na działalność klubu sportowego (tworzenie warunków do uprawiania sportu wyczynowego i kultury fizycznej przez jego członków, uczestniczenie w imprezach sportowych na terenie gminy i poza nią, udział w rozgrywkach ligowych, współpraca z władzami oświatowymi i szkołami działającymi na terenie gminy i poza nią, zarządzanie posiadanymi obiektami i urządzeniami sportowymi, przygotowanie obiektów do rozgrywek, zakup odzieży i obuwia sportowego). Kwota przyznanej dotacji: 45 000,00 zł.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.