REGION. 38-latek z powiatu krośnieńskiego był uczestnikiem zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Manasterz.
Policjanci przeworskiej drogówki pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w poniedziałek (28.02) po godz. 9, na drodze wojewódzkiej nr 835 w miejscowości Manasterz.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący autobusem marki Autosan, 59-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, na łuku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem ciężarowym marki Volvo, kierowanym przez 38-letniego mieszkańca powiatu krośnieńskiego.

Wypadek w Manasterzu

W wyniku zdarzenia kierujący autobusem oraz jeden z pasażerów, 81-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, zostali przewiezieni do szpitala. Badania na zawartość alkoholu wykazało, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego wypadku.

Droga na tym odcinku drogi była zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.