REGION. 38-latek z powiatu krośnieńskiego był uczestnikiem zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Manasterz.
Policjanci przeworskiej drogówki pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w poniedziałek (28.02) po godz. 9, na drodze wojewódzkiej nr 835 w miejscowości Manasterz.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący autobusem marki Autosan, 59-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, na łuku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem ciężarowym marki Volvo, kierowanym przez 38-letniego mieszkańca powiatu krośnieńskiego.

Wypadek w Manasterzu

W wyniku zdarzenia kierujący autobusem oraz jeden z pasażerów, 81-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, zostali przewiezieni do szpitala. Badania na zawartość alkoholu wykazało, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego wypadku.

Droga na tym odcinku drogi była zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.