REGION. 18-latka kierowała samochodem bez prawa jazdy, doprowadziła do zderzenia dwóch samochodów.
Do zdarzenia drogowego doszło w środę (3 marca) tuż przed godz.18:00, w miejscowości Trójczyce w powiecie przemyskim. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu, 18-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego, kierując osobowym oplem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i najechała na renault, którego kierowca jechał w kierunku miejscowości Drohojów.

34-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego kierujący renaultem oraz jego 13-letni syn trafili do szpitala. Okazało się, że ich obrażenia okazały się niegroźne.

zderzenie samochodów

W trakcie wykonywanych czynności przez funkcjonariuszy, okazało się, że 18-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego nie posiada uprawnień do kierowania. Kobieta tłumaczyła policjantom, że kilka dni wcześniej zdała egzamin na prawo jazdy, lecz do chwili obecnej nie otrzymała jeszcze blankietu.

18-latka odpowie teraz przed sądem za kierowanie pojazdem bez uprawnień. Grozi jej grzywna w wysokości do 30 tysięcy złotych oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.