REGION. Czołowe zderzenie forda focusa z volkswagenem. W wyniku zdarzenia dwoje dzieci trafiło do szpitala.
W środę (2 marca) po godz. 13, policjanci zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło na granicy miejscowości Humniska i Grabownica Starzeńska w powiecie brzozowskim.

wypadek Humniska

Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 31-letnia obywatelka Ukrainy kierująca fordem focusem, jadąc w kierunku Brzozowa zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku, kierującym volkswagenem. Wskutek zderzenia się pojazdów, volkswagen zjechał do przydrożnego rowu. Kobieta przewoziła czworo pasażerów, w tym dwoje małych dzieci. Wszyscy to obywatele Ukrainy. Natomiast kierowca volkswagena, 32-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego jechał sam. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

W wyniku zdarzenia dwoje dzieci wraz z opiekunkami trafiło na badania do szpitala. Na szczęście nikt nie doznał żadnych obrażeń.

Humniska wypadek

Droga na tym odcinku była całkowicie zablokowana. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia, ustalili świadków i zabezpieczyli ślady. Pozwolą one na dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.