Trzy osoby zostały poszkodowane w wyniku wypadku, do jakiego doszło w Osobnicy. Droga jest zablokowana.
Do wypadku doszło w czwartek 24 marca przed godz. 18 w Osobnicy, przed mostem na rzece Ropa.

W zderzeniu dwóch samochodów osobowych, seata i hyundaia, trzy osoby zostały poszkodowane i przewiezione do szpitala. Droga jest całkowicie zablokowana.

[AKTUALIZACJA]


- Z dotychczasowych wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 21-latek kierujący osobowym seatem, jadąc w kierunku Osobnicy, na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, zjechał na lewą stronę uderzając w bariery energochłonne, a następnie w jadącego z naprzeciwka hyundaia. W wyniku zdarzenia obaj kierujący oraz pasażerka hyundaia zostali przetransportowani do jasielskiego szpitala. W chwili zdarzenia kierujący hyundaiem był trzeźwy. Natomiast po sprawdzeniu stanu trzeźwości kierującego seatem 21-latka, okazało się, że miał w organizmie 1,2 promila alkoholu. Policjanci na miejscu wypadku wykonali oględziny i sporządzili dokumentację fotograficzną. Podczas czynności kierującemu seatem 21-latkowi pobrano krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Mundurowi zatrzymali mu także uprawnienia do kierowania pojazdami - poinformował komisarz Piotr Wojtunik z jasielskiej policji.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.