Duet Karolina Polak i Maciej Ochwat z Jasielskiego Domu Kultury zostali docenieni w Międzynarodowym Festiwalu Your Song.
Międzynarodowy Festiwal Piosenki Your Song odbywał się on-line na przełomie lutego i marca 2022 r. zaś koncert laureatów i ogłoszenie wyników miało miejsce również on-line 10 kwietnia.

Wśród nagrodzonych w kategorii zespołów wokalno - instrumentalnych znalazł się duet - Karolina Polak i Maciej Ochwat. Młodzi artyści zostali laureatem Super Wyróżnienia.

W konkursie zaprezentowali piosenkę "Co mi Panie dasz" z repertuaru Beaty Kozidrak. Nagrodę dla najlepszego instrumentalisty jury przyznało Maciejowi Ochwatowi - akordeoniście, absolwentowi Szkoły Muzycznej w Jaśle, obecnie studentowi Akademii Muzycznej w Katowicach.

Karolina została również w gronie finalistów 10 Ogólnopolskiego Festiwalu "Piosenka w Meloniku", który odbył się 8 kwietnia 2022 r. w Rzeszowie. Zaśpiewała piosenkę "Oczy tej małej z repertuaru Magdy Umer. Akompaniament do piosenki nagrał i zaaranżował Maciej Ochwat. Gratulacje dla naszych "super zdolnych" artystów.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.