W Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu odbyło się rozstrzygnięcie XXIII gminnego konkursu: "Najładniejsza palma wielkanocna" oraz gminny konkurs "Wielkanocne inspiracje".
W piątek (8 kwietnia) w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu odbyło się rozstrzygnięcie XXIII gminnego konkursu: "Najładniejsza palma wielkanocna" oraz gminny konkurs "Wielkanocne inspiracje".

Organizatorami konkursów był SP Tarnowiec i GOK Tarnowiec, a opiekunem Edyta Koszyk. W konkursie wzięło udział 112 uczniów ze szkół podstawowych z terenu gminy, wykonując 12 palm wielkanocnych i 85 stroików wielkanocnych.

Tarnowiec konkurs

Prace zostały ocenione w dwóch grupach wiekowych: klasy I-IV SP, klasy V-VIII SP przez komisję w składzie: Urszula Boratyn, Maria Kotulak, Magdalena Kopczak, Alicja Grasela, Marta Kapała, Barbara Świstak.

W konkursie wzięli udział uczniowie z: NSP Łubienko, NSP Łajsce, NZSP Umieszcz, NSP Glinik Polski, NSP Nowy Glinik, NSP Wrocanka, SP Tarnowiec.

Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz zostali ugoszczeni słodkim poczęstunkiem. Wszyscy uczestnicy konkursu w ramach nagrody byli 13 kwietnia w kinie Helios.

Tarnowiec konkurs

Prace konkursowe 85 stroików, zostały przekazane na Charytatywny Kiermasz Wielkanocny, który odbył się 10 kwietnia w GOK w Tarnowcu. Stroiki sprzedano na kwotę 1480,00 złotych, która trafiła do wspólnej puszki Kiermaszu, aby wesprzeć mieszkańców Ukrainy.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.