W Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu odbyło się rozstrzygnięcie XXIII gminnego konkursu: "Najładniejsza palma wielkanocna" oraz gminny konkurs "Wielkanocne inspiracje".
W piątek (8 kwietnia) w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu odbyło się rozstrzygnięcie XXIII gminnego konkursu: "Najładniejsza palma wielkanocna" oraz gminny konkurs "Wielkanocne inspiracje".

Organizatorami konkursów był SP Tarnowiec i GOK Tarnowiec, a opiekunem Edyta Koszyk. W konkursie wzięło udział 112 uczniów ze szkół podstawowych z terenu gminy, wykonując 12 palm wielkanocnych i 85 stroików wielkanocnych.

Tarnowiec konkurs

Prace zostały ocenione w dwóch grupach wiekowych: klasy I-IV SP, klasy V-VIII SP przez komisję w składzie: Urszula Boratyn, Maria Kotulak, Magdalena Kopczak, Alicja Grasela, Marta Kapała, Barbara Świstak.

W konkursie wzięli udział uczniowie z: NSP Łubienko, NSP Łajsce, NZSP Umieszcz, NSP Glinik Polski, NSP Nowy Glinik, NSP Wrocanka, SP Tarnowiec.

Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz zostali ugoszczeni słodkim poczęstunkiem. Wszyscy uczestnicy konkursu w ramach nagrody byli 13 kwietnia w kinie Helios.

Tarnowiec konkurs

Prace konkursowe 85 stroików, zostały przekazane na Charytatywny Kiermasz Wielkanocny, który odbył się 10 kwietnia w GOK w Tarnowcu. Stroiki sprzedano na kwotę 1480,00 złotych, która trafiła do wspólnej puszki Kiermaszu, aby wesprzeć mieszkańców Ukrainy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.