W Jasielskim Domu Kultury odbył się IV konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej "Niepodległa, Niepokorna".
Patriotyczne wiersze i pieśni rozbrzmiewały podczas IV konkursu Poezji i Pieśni Patriotycznej "Niepodległa, Niepokorna". Konkurs odbył się we wtorek (10 maja) i wzięło w nim udział 10 recytatorów, 23 wokalistów i 2 zespoły.

konkurs poezji

Młodzi wykonawcy zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe: 10 - 13 lat i 14 - 18 lat. Jury w składzie: Helena Gołębiowska - dyrektor Jasielskiego Domu Kultury, instruktor teatralny; Elwira Szpak - muzyk, nauczyciel Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Jaśle; Janina Bieleń - polonistka, nauczyciel języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 7 w Jaśle; Marcelina Kamińska - muzyk, nauczyciel śpiewu i emisji głosu wysłuchało 35 uczestników.

Jasło konkurs

Nagrodzeni i wyróżnieni wystąpią 15 sierpnia br. w uroczystym Koncercie Galowym, podczas którego otrzymają dyplomy i nagrody. Wybrane osoby, które nie otrzymały nagród w konkursie mogą zostać zaproszone przez organizatorów do koncertu galowego.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.