2,5 promila alkoholu w organizmie miał kierujący motorowerem, którego zatrzymali policjanci ruchu drogowego. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. 50-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego odpowie za popełnione przestępstwa przed sądem.
Do zatrzymania nietrzeźwego kierującego doszło w minioną środę około godz. 19.30, w miejscowości Dzielec w gminie Dębowiec.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego, pełniący służbę w tym rejonie, zwrócili uwagę na motorowerzystę, którego styl jazdy wskazywał, że kierujący może być pijany. Potwierdziły się przypuszczenia policjantów.

- Kierujący jednośladem 50-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego miał w organizmie 2,5 promila alkoholu - informuje komisarz Piotr Wojtunik z jasielskiej policji. W trakcie interwencji mundurowi ustalili także, że zatrzymany do kontroli 50-latek posiada już zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów.

- Niebawem mężczyzna odpowie przed sądem za kierowanie motorowerem w stanie nietrzeźwości oraz niestosowanie się do wyroku sądu zakazującego prowadzenia pojazdów - dodaje komisarz Piotr Wojtunik.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.