Otwarty w lutym br. sklep Bricomarché przy ul. Przemysłowej 6a w Jaśle rozbudowuje się i zmienia format. Dzięki temu mieszkańcy miasta i regionu Podkarpacia zyskają jeszcze bardziej przyjazną oraz komfortową przestrzeń do zakupów oraz szerszy i atrakcyjniejszy asortyment produktów do domu i ogrodu w przystępnych cenach.
Udane otwarcie Bricomarché w Jaśle i duże zainteresowanie klientów ofertą budowlano-wnętrzarską sklepu przekłada się dziś na kolejne działania dla utrzymania wiodącej pozycji w mieście i okolicy. Dzięki rozbudowie poszukujący produktów dla swoich domów i ogrodów będą mieli do wyboru jeszcze szerszy wachlarz asortymentu. Powiększenie supermarketu zagwarantuje nie tylko wygodę codziennych zakupów i poszerzenie funkcjonalności, ale też zapewni dodatkowe miejsca pracy. Otwarcie sklepu w nowym formacie planowane jest na luty 2023 r. Z tej okazji na nowo przybyłych, a także stałych klientów, czekać będą liczne atrakcje w ramach specjalnego wydarzenia.

Grupa Muszkieterów prowadzi dynamiczną ekspansję szyldu Bricomarché w regionie Podkarpacia. To pokazuje, że sieć i jej asortyment cieszą się coraz większym uznaniem wśród klientów i nieustannie zyskują na popularności. Sklep w Jaśle jest pierwszym supermarketem Bricomarché w mieście. Na powierzchni 2500 mkw. zaoferuje klientom ponad 30 tys. produktów w aż pięciu obszarach: artykuły budowlane, majsterkowanie, ogród, dekoracja i gospodarstwo domowe. Dodatkowo, w supermarkecie można zakupić artykuły ze szkła dostarczane przez lokalnych dostawców oraz zamówić transport towarów. Sklep sieci w Jaśle jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach od 8.00 do 20.00 oraz w niedziele handlowe od 10.00 do 18.00.

- Dla Bricomarché - jednego z liderów branży sklepów typu "dom i ogród" w Polsce - Jasło i okolice są ważnym i perspektywicznym rynkiem. Mimo że uruchomiłem tu sklep dopiero 4 miesiące temu, to dziś zwiększam jego format, by zagwarantować klientom bogaty asortyment produktów i większą wygodę zakupów. Inwestycja w rozbudowę i poszerzenie gamy produktów ma dla mnie charakter długoterminowy. Chcemy w przyszłości dalej rozwijać asortyment sklepu, by jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby lokalnych klientów, poszukujących najatrakcyjniejszych produktów dla domu i ogrodu. Lokalny rynek jest wymagający, ale podejmujemy wyzwanie, by zostać liderem w Jaśle - mówi Tomasz Ocetek, właściciel sklepu Bricomarché w Jaśle, który z sukcesem prowadzi też supermarket budowlany sieci w Dębicy.

Przestrzeń lokalu to nie tylko główna część zakupowa, której powierzchnia wyniesie 2500 mkw., lecz także ogród zewnętrzny liczący 1500 mkw. Przy sklepie na zmotoryzowanych klientów czeka parking na ponad 60 samochodów.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.