Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprosiła małych jaślan z rodzicami i dziadkami do udziału w plenerowych warsztatach literacko-artystycznych "Z książką za pan brat!".
W sobotę (25 czerwca) w ramach projektu "Biblioteka zawsze po drodze", Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprosiła małych jaślan z rodzicami i dziadkami do udziału w plenerowych warsztatach literacko-artystycznych "Z książką za pan brat!".

Nie od dziś wiadomo, że książki są skarbnicą wiedzy o świecie, uczą, bawią, rozwijają wyobraźnię, pobudzają kreatywność i twórcze działania. W sobotnie popołudnie przekonali się o tym uczestnicy rodzinnych warsztatów przygotowanych przez bibliotekę. Dzieci zainspirowane lekturą wiersza Juliana Tuwima "Ptasie radio" świetnie się bawiły, tworząc z papieru, piórek, wstążeczek i koralików drzewka i kolorowe ptaszki.

Na najmłodszych czekał również czytelniczy kącik, gdzie mogli wygodnie usiąść, wspólnie z rodzicami poczytać i pooglądać ulubione książeczki.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.