Minął kolejny tydzień wakacji z Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu, który upłynął pod znakiem warsztatów fotograficznych oraz gier i zabaw.
Dzień 11 i 12 lipca w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu upłynął pod znakiem warsztatów fotograficznych.

warsztaty fotograficzne

Było bardzo kreatywnie i ciekawie. Najmłodsi pod okiem Wiktorii z Niebieskie Odbicia Fotografia poznawali tajniki fotografii portretowej z wykorzystaniem światła naturalnego i sztucznego, bawili się załamywaniem odbicia w wodzie czy też malowali światłem wykorzystując długi czas.

zabawy sportowe

Czwartkowe popołudnie (14 lipca) upłynęło pod znakiem gier i zabaw na stadionie sportowym w Tarnowcu prowadzonych przez Sonię Zwoleńską z Dance&Fitness. Dużo ruchu, muzyki i przede wszystkim śmiechu - dzieci które wzięły udział bawiły się bardzo dobrze. Po zakończonych atrakcjach na wygłodniałych uczestników czekał ciepły poczęstunek.

wyjazd do kina

W piątek (15 lipca) dzieci udały się do artKino w Krośnie na kolejną część bajki o żółtych, urokliwych bohaterach, tym razem "Minionki: Wejście GRU". Jak zawsze - Minonki zagwarantowały dużą dawkę dobrego humoru zarówno mniejszym jak i większym.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.