W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyły się warsztaty gier planszowych.
W sobotę (23 lipca) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle dzięki uprzejmości Fundacji GraTy odbyły się warsztaty gier planszowych. Na uczestników w wieku od 5 do 105 lat czekali pasjonaci gier bez prądu, którzy z uśmiechem na twarzy oraz ogromną pasją i zaangażowaniem tłumaczyli zasady, a także rozmawiali z przybyłymi gośćmi na tematy powiązane z grami planszowymi.

Jasło warsztaty gier

Wydarzenie "Gramy w planszówki" okazało się strzałem w dziesiątkę, było przestrzenią integracji i spotkania z nowymi ludźmi. Podczas 3 godzin wspólnej zabawy ponad czterdziestu fanów planszówek rozegrało kilkanaście partii różnych gier. Nie brakło wielu zabawnych sytuacji związanych z tematyką spotkania, ilość gier a także ich różnorodność również wpłynęła na zainteresowanie przybyłych osób.

Toczyły się rozmowy o planszówkach, grach miejskich czy LARP (jest to gra łącząca ze sobą cechy teatru i rozgrywki gry w której uczestnicy współtworzą całość świata w którym dzieje się dana przygoda).

warsztaty gier, jasło

-Pragniemy serdecznie podziękować wolontariuszom Fundacji GraTy Damianowi "Piórko" oraz Barbarze "Basik" za wspólnie spędzony czas oraz rzetelną i profesjonalną pomoc przy organizacji wydarzenia. Mamy nadzieję, że wkrótce uda nam się wspólnie zorganizować kolejne spotkanie w jeszcze większym gronie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.