Policjanci z wydziału ruchu drogowego interweniowali wobec 48-letniego kierowcy volkswagena, który zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna był pijany, miał 2 promile alkoholu w organizmie.
Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym wpłynęło do jasielskiej jednostki wczoraj, przed godziną 18. Z przekazanych informacji wynikało, że na ulicy 3 Maja w Jaśle, kierujący wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

- Interweniujący policjanci potwierdzili zgłoszenie. Na miejscu zastali kierującego samochodem oraz pasażerów. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że siedzący za kierownicą osobowego volkswagena, 48-letni mieszkaniec gminy Jasło, jadąc w kierunku Gorlic, nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych. Następnie na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo - informuje komisarz Piotr Wojtunik z jasielskiej policji.

Policjanci zatrzymali kierującemu uprawnienia do kierowania pojazdami. Podczas sprawdzania stanu trzeźwości 48-latka okazało się, że ma on w organizmie 2 promile alkoholu.

Po zakończeniu postępowania przygotowawczego jego sprawa trafi do sądu, który zadecyduje o dalszym losie mężczyzny.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.