Energetycznie i przebojowo upłynął piątkowy wieczór (7 października) z przebojami Baranovskiego. Artysta wraz z zespołem przypomniał swoje znane przeboje, jak i utwór premierowy.
Koncert rozpoczęły klawiszowe dźwięki, w trakcie których, w półmroku panującym na scenie zaczęli pojawiać się kolejni muzycy. Ostatecznie przeszły one w utwór otwierający to wydarzenie - "Momenty".

- Bardzo się cieszymy, naprawdę! Cieszymy się, że jesteście i że my jesteśmy tutaj, w tej pięknej sali w Jaśle. Ostatnio byłem w Jaśle w 2001 roku na jakimś konkursie akordeonowym. No i jestem mężczyzną, który potrafi grać na akordeonie, ale tego nie robi. Dlatego zamieniłem akordeon na gitarę i jesteśmy tutaj u Was - z humorem powitał publiczność Wojciech Baranowski.

koncert w JDK

Artysta nawiązał znakomity kontakt z publicznością, która doskonale bawiła się podczas półtoragodzinnego występu. A był to wieczór pełen przebojów znanych doskonale z anten radiowych. Można było zauważyć, że muzykom wspólne granie sprawia dużą przyjemność i doskonale bawili się wraz z publicznością. Podczas tego muzycznego spotkania fani artysty mogli usłyszeć m.in. takie przeboje, jak: "Luźno", "Dym", "Zbiór", "Cicho", "Sam", "Tęskno mi do gwiazd", "Arizona", czy "Wolność". Zespół zaprezentował także swój najnowszy utwór "Joker", który zapowiada trzeci album Baranovskiego.

Publiczność nie miała zamiaru szybko rozstawać się z artystą, dlatego nie obyło się bez bisów. Fani na bis usłyszeli utwory: "Lubię być z nią" i Nie mamy nic".
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.