42-latek przekroczył dozwoloną prędkość, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania oraz miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.
W poniedziałek (10 października) przed godz. 20, policjanci z wydziału ruchu drogowego realizowali zadania związane z kontrolą prędkości na ulicy Św. Jana z Dukli w Jaśle. Ich uwagę zwrócił jadący w kierunku Nowego Żmigrodu osobowy nissan.

Kierujący samochodem mężczyzna mijając policjantów, nacisnął mocno na pedał gazu i gwałtownie przyspieszył. Policjanci natychmiast użyli laserowego miernika prędkości, który wykazał, że kierujący przekroczył prędkość o 34 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem mundurowi włączyli sygnały uprzywilejowania i pojechali za nissanem, aby zatrzymać go do kontroli.

Siedzący za kierownicą nissana mężczyzna, na łuku drogi, stracił panowanie nad samochodem, zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie. Szybko okazało się, że był pijany. Alkomat wskazał w jego organizmie 2,3 promila alkoholu. Podczas kontroli okazało się, że 42-latek ma zatrzymane prawo jazdy, a samochód którym kierował, nie jest dopuszczony do ruchu i nie posiada ubezpieczenia.

Za popełnione przestępstwo oraz wykroczenia mężczyźnie grożą surowe konsekwencje.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.