Przy Domu Ludowym w Siedliskach Sławęcińskich powstał plac zabaw dla dzieci.
Budową placu zabaw dla dzieci zakończyły się kompleksowe prace związane z termomodernizacją i przebudową Domu Ludowego w Siedliskach Sławęcińskich, połączone z zagospodarowaniem terenu wokół budynku.

W minionych dwóch latach Dom Ludowy w Siedliskach Sławęcińskich zmienił się nie do poznania. Budynek przeszedł gruntowną termomodernizację zewnętrzną oraz remont pomieszczeń wewnątrz, zakupiono meble i nowoczesne wyposażenie kuchni, powstał podjazd oraz parking z kostki brukowej, zainstalowano monitoring wizyjny, a teren został ogrodzony. Łączny koszt wykonanych prac wyniósł ponad 500 tysięcy złotych.

plac zabaw w Siedliskach Sławęcińskich

W październiku 2022 r. przy Domu Ludowym wybudowany został plac zabaw dla dzieci, w skład którego weszły zestaw wspinaczkowy, karuzela tarczowa, huśtawka dwuosobowa, dwie ławki z oparciem, kosz na śmieci i tablica z regulaminem korzystania z obiektu. Teren rekreacyjny zyskał bezpieczną nawierzchnię zgodną z normą odnoszącą się do wyposażenia publicznych placów zabaw. Koszt realizacji wyniósł blisko 60 tysięcy złotych. Zadanie zostało sfinansowane m.in. ze środków Funduszu Sołeckiego sołectwa Sławęcin i Siedliska Sław.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.