W Kołaczycach można zobaczyć wystawę członków grupy Plaja.
W piątek (28 października) Gminny Ośrodek Kultury w Kołaczycach miał niepowtarzalną przyjemność zorganizować piękną wystawę członków grupy Plaja.

Nieformalna Grupa Plaja istnieje od 2007 roku. Jej nazwa jest skrótem od słów: plastycy jasielscy. W tym czasie Grupa zorganizowała wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych. Artyści uczestniczyli w wielu wystawach, sympozjach i plenerach artystycznych w kraju i zagranicą. Działalność członków grupy Plaja, upowszechnia i propaguje sztukę, ożywia i integruje lokalne środowisko artystyczne.

Grupa Plaja zrzesza ponad 20 artystów (malarzy, rzeźbiarzy, ceramików, grafików, fotografików). W wystawie Grupy brali udział: Kukułka Jan, Olbrot Tomasz i Samborski Bogdan.

wystawa grupy Plaja w Kołaczycach

- Było to popołudnie możliwości obcowania ze sztuką. Wystawa, która swoimi pracami zabrała wszystkich uczestników wernisażu w głąb swojej artystycznej duszy i wpłynęła na naszą wyobraźnię. Obrazy na wystawie są pełne kolorów i w doskonały sposób ukazują kunszt artystyczny autorów wyeksponowanych prac.
Wystawa nadal będzie eksponowana do końca listopada na Izbie Muzealnej w Kołaczycach. Zapraszamy wszystkich do jej zwiedzenia i tym samym w podróż w głąb własnej wyobraźni.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.