Posłuchaj:

Najbliższe dwa miesiące spędzą w areszcie trzej mężczyźni podejrzani o ciężkie pobicie w sylwestrową noc w Zarzeczu.
1 stycznia br. około godz. 2 w nocy, dyżurny jasielskiej komendy policji otrzymał informację o 19-latku, który z poważnymi obrażeniami zgłosił się do szpitala. Z relacji zgłaszającego wynikało, że 19-latek został najprawdopodobniej dotkliwie pobity. Policjanci z wydziału kryminalnego podjęli czynności zmierzające do ustalenia okoliczności tego zdarzenia. Z zebranych informacji wynikało, że 19-latek został pobity przez trzech mężczyzn, podczas zabawy sylwestrowej w miejscowości Zarzecze.

- Nad ustaleniem wszystkich sprawców oraz potwierdzeniem ich udziału w przestępstwie pracowali policjanci z wydziału kryminalnego jasielskiej komendy. Śledczy zebrali materiał dowodowy, na podstawie którego zatrzymali trzech podejrzewanych mężczyzn. To mieszkańcy gminy Jasło, 18-latek oraz dwaj 17-latkowie - informuje komisarz Piotr Wojtunik z KPP w Jaśle.

Wszyscy trzej trafili do policyjnego aresztu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił śledczym na postawienie mężczyznom zarzutów udziału w pobiciu 19-latka. Dwaj zatrzymani częściowo przyznali się do zarzucanego czynu.

Pobili 18-latka w Bieździadce. Dwaj mieszkańcy gminy Kołaczyce zatrzymani przez policję
Wczoraj na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy. Napastnicy za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

- Za popełnione przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności - dodaje kom. Piotr Wojtunik.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.