Jasielscy policjanci zatrzymali mężczyzn podejrzanych o pobicie 18-latka. Sprawcy zaatakowali pokrzywdzonego, zadając mu ciosy pięściami w twarz i kopiąc go po ciele. Zatrzymani mężczyźni w wieku 19 i 22 lat usłyszeli już zarzuty. Zastosowano wobec nich policyjny dozór. Napastnikom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
W minioną sobotę kilkanaście minut po północy, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pobiciu mężczyzny. Do zdarzenia miało dojść w parku w pobliżu Domu Ludowego w Bieździadce. - Interweniujący policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego potwierdzili zgłoszenie i zaczęli szukać sprawców całego zajścia. Z poczynionych na miejscu ustaleń wynikało, że 18-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego, spędzał czas ze znajomymi w parku w Bieździadce. Po pewnym czasie w tym rejonie pojawiła się grupa kilku młodych mężczyzn, którzy wszczęli awanturę - relacjonuje podkomisarz Piotr Wojtunik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

- Podczas awantury napastnicy, najpierw zadawali pokrzywdzonemu ciosy uderzając go pięściami w twarz, a gdy 18-latek się przewrócił, zaczęli kopać go po ciele - dodał oficer prasowy jasielskiej policji.

Podejrzani mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie podejrzanych mężczyzn. To dwaj mieszkańcy gminy Kołaczyce w wieku 19 i 22 lat.

- Zebrany dotychczas materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanym zarzutu pobicia. Podczas przesłuchania podejrzani przyznali się do winy. Zastosowano wobec nich środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności - podkreślił podkomisarz Piotr Wojtunik.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.