W Jasielskim Domu Kultury odbył się koncert Marka Dyjaka, który dostarczył wielu wzruszeń i radości.
Liryczny, traktujący o sprawach damsko - męskich, zarówno pełen emocji jak i intymności. Koncert Marka Dyjaka w sobotni wieczór w Jasielskim Domu Kultury dostarczył miłośnikom jego twórczości wiele radości, ale i wzruszeń.

Rozpoczął od kompozycji "Pierwszy śnieg", którą zaprosił słuchaczy do swojego osobistego świata. Pomiędzy utworami raczył odbiorców spostrzeżeniami na temat własnego życia.

- Dzisiaj jestem facetem można by rzec, szczęśliwym, ale przeszłość i rozpaczliwa historia z tej przeszłości, często i gęsto dają o sobie znać, szczególnie w snach, czy momentach smutku. Jakiegoś zawieszenia wewnętrznego - mówił artysta.

koncert Marka Dyjaka

W ten niezwykły muzyczny wieczór publiczność wysłuchała m.in. utworów: "List a właściwie dwa", "Będę z tobą", "Piosenka w samą porę", "Miriam", "Rebeka", "Na zakręcie" (z repertuaru Krystyny Jandy, pochodząca z albumu "Kobiety"), instrumentalnej "Kołysanka dla Olgi", "Dziwna okolica".
Jasielska publiczność bardzo ciepło przyjęła artystę obdarzonego nietuzinkowym głosem z charakterystyczną chrypą, która podkreśla jego wyjątkowy feeling. Na bis Marek Dyjak wykonał jedną z najpopularniejszych swoich kompozycji "Człowiek, (Złota ryba)".


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.