W miniony weekend policjanci z jasielskiej drogówki zatrzymali dwóch kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Stracili prawo jazdy i otrzymali wysokie mandaty.
W sobotę w Krośnie, jasielscy policjanci podczas patrolowania nieoznakowanym radiowozem drogi krajowej nr 28 zatrzymali do kontroli kierującego osobowym mercedesem, który na ul. Podkarpackiej w obszarze zabudowanym poruszał się z prędkością 134 km/h lekceważąc ograniczenie prędkości na tym odcinku drogi, które wynosi 70 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące oraz został ukarany mandatem w wysokości 2000 zł i 14 punktów karnych.

Pędził 101 km/h przez Brzostek, 44-latek z Osobnicy stracił prawo jazdy
Natomiast w niedzielę na drodze wojewódzkiej nr 992 w Świerchowej, policjanci zauważyli kierującego audi, który wyprzedzał inny pojazd przejeżdżając podwójną linię ciągłą. Ponadto funkcjonariusze zmierzyli prędkość z jaką poruszał się kierowca tego samochodu, która wyniosła 142 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.

Siedzący za kierownicą obywatel Ukrainy został ukarany dwoma mandatami na łączną kwotę 2700 zł, a także zostało mu zatrzymane prawo jazdy na trzy miesiące.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.