Wójt Gminy Dębowiec Marcin Bolek spotkał się z Barbarą i Mariuszem Gumiennymi laureatami XXIX edycji Konkursu Rolnik-Farmer Roku.
W Urzędzie Gminy w Dębowcu miało miejsce spotkanie pomiędzy Wójtem Gminy Dębowiec, Marcinem Bolkiem, a Barbarą i Mariuszem Gumiennymi - Laureatami XXIX edycji Konkursu Rolnik-Farmer Roku. Państwo Gumienni zostali nagrodzeni pierwszym miejscem w kategorii Gospodarstwo Ekologiczne - Produkcja Roślinna.

Spotkanie było doskonałą okazją do omówienia tematyki związanej z prowadzeniem ekologicznego gospodarstwa rolnego, w tym jego charakterystyki oraz finalnych efektów procesu produkcji. Gospodarz Gminy wyraził swoje serdeczne gratulacje dla Państwa Gumiennych z powodu zwycięstwa w Ogólnopolskim Konkursie oraz wyraził uznanie za ich zaangażowanie w rozwój rolnictwa w Gminie Dębowiec, które przejawia się w prowadzeniu ekologicznego gospodarstwa rolnego.

nagrody dla zwycięzców konkursu

Efektywne wykorzystanie potencjału produkcyjnego w połączeniu z innowacyjnością, przedsiębiorczością oraz odpowiedzialnością stanowi klucz do osiągnięcia licznych sukcesów, wyróżnień oraz zdobycia wsparcia zewnętrznego. Tego typu działania przyczyniają się nie tylko do rozwoju firmy, ale także do promocji naszej lokalnej społeczności. W ten sposób, Gmina Dębowiec zyskuje na znaczeniu i prestiżu, stając się atrakcyjnym miejscem do inwestowania i zamieszkania.

W imieniu Wójta Gminy Dębowiec życzymy dużo zdrowia i dalszych osiągnięć oraz wszelkiej pomyślności w realizacji swoich zamierzeń. Cieszymy się, że dzięki Państwa aktywnej działalności i pasji, Gmina Dębowiec jest promowana.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter
rrrrrr

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.