Policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali kierującego osobowym audi, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 63 km/h. Jak się okazało, dopuścił się on recydywy w związku z tym wykroczeniem.
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle nieprzerwanie czuwają nad bezpieczeństwem na drogach powiatu jasielskiego. Nadmierna prędkość wciąż jest jedną z najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych.

W minioną sobotę funkcjonariusze jasielskiej drogówki prowadzili kontrolę prędkości na drodze krajowej nr 28 w Trzcinicy. W trakcie działań zatrzymali kierującego audi, który poruszał się z prędkością 113 km/h na obszarze zabudowanym, w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Nie do końca "Trzeźwy weekend" na terenie powiatu jasielskiego
Za kierownicą samochodu siedział 19-latek, dla którego, jak się okazało, było to kolejne znaczące przekroczenie prędkości w ostatnim czasie. W związku z tym mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 4000 zł, ponieważ popełnione przez niego wykroczenie było w ramach recydywy.
Dodatkowo zostało mu zatrzymane prawo jazdy na okres 3 miesięcy, a na jego konto trafiło 14 punktów karnych.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter
rrrrrr

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.