Modelarze z Jasła wzięli udział w XVII konkursie modelarskim "Ogniwko" Dębica 2023.
W dniach od 24 do 26 marca w budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy odbył się XVII Konkurs Modeli Redukcyjnych "Ogniwko 2023".

Zgłoszono około 300 modeli, z czego 120 modeli i dioram (nie zgłoszonych do konkursu) zaprezentowali seniorzy, zaś w kategoriach ocenianych przez jury 174 modele wystawiło 46 uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
Swoje modele zaprezentowali uczestnicy z Dębicy, Stasiówki, Zawierzbia, Brzeźnicy Straszęcina, ale także z Rzeszowa, Brzozowa, Kołaczyc, Jedlicza, Biecza, Przysietnicy i Jasła.
Uczestnicy warsztatów modelarskich prowadzonych przez Pawła Janasa zorganizowanych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle zadebiutowali podczas tegorocznej edycji konkursu z nie lada sukcesem.

konkurs modelarski

Wyróżnieni zostali:
- Jan Wilisowski - za udział w konkursie,
- Tomasz Gawron - III miejsce w kategorii Pojazdy kołowe i gąsienicowe bojowe w skali 1: 72 i mniejsze,
- Krzysztof Zychowicz - I miejsce w kategorii Pojazdy kołowe i gąsienicowe bojowe w skali 1: 72 i mniejsze, III miejsce w kategorii artyleria.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.