Gmina Skołyszyn złożyła wniosek na zadanie pn. "Budowa bezpiecznego przejścia dla pieszych na drodze gminnej publicznej Lisówek - Lisów wraz z budową chodnika.
Gmina Skołyszyn złożyła wniosek na zadanie pn. "Budowa bezpiecznego przejścia dla pieszych na drodze gminnej publicznej Lisówek - Lisów wraz z budową chodnika w pasie drogowym w miejscowości Lisów", mające na celu poprawę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Gmina Skołyszyn przeznaczy 4,5 miliona złotych na inwestycje drogowe
Odcinek drogi, na którym planowane są prace budowlane mające na celu poprawę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego zlokalizowany jest w centrum miejscowości Lisów, gdzie odbywa się wzmożony ruch pieszych, szczególnie dzieci i młodzieży szkolnej. Dlatego też Gmina Skołyszyn przemierza się do przebudowy istniejącej nawierzchni jezdni, budowy chodnika i przejścia dla pieszych wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz urządzeniami bezpieczeństwa ruchu.

Szacunkowe koszty realizacji zadania wyniosą 255 418,25 złotych, z czego możliwe, minimalne dofinansowanie RFRD wyniesie 60% wartości inwestycji.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.