W ubiegły weekend policjanci z jasielskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej czterech kierowców, którzy zdecydowanie przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, w miniony weekend, podczas służby kontrolowali prędkość na drogach krajowych i wojewódzkich naszego powiatu. W trakcie służby ujawnili czterech kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

Trzech z nich zostało ukaranych wysokimi mandatami karnymi. Wobec jednego z kierujących, funkcjonariusze skierowali wniosek o ukaranie do sądu. Ponadto na konto każdego z mężczyzn trafiły punkty karne oraz zostały im zatrzymane prawa jazdy na 3 miesiące.

Poszukiwany zatrzymany przez policję
Rekordzistą okazał się kierujący osobowym audi, który w piątek po godz. 21, w Majscowej, przekroczył dopuszczalną prędkość o 61 km/h, w miejscu, gdzie limit wynosi 50 km/h.

Apelujemy o przestrzeganie określonych limitów prędkości. Pamiętajmy, żeby podczas poruszania się po drodze zachowywać się odpowiedzialnie i mieć świadomość, jak duże ryzyko niesie za sobą nadmierne przekraczanie dopuszczalnej prędkości.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.