W ubiegły weekend policjanci z jasielskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej czterech kierowców, którzy zdecydowanie przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, w miniony weekend, podczas służby kontrolowali prędkość na drogach krajowych i wojewódzkich naszego powiatu. W trakcie służby ujawnili czterech kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

Trzech z nich zostało ukaranych wysokimi mandatami karnymi. Wobec jednego z kierujących, funkcjonariusze skierowali wniosek o ukaranie do sądu. Ponadto na konto każdego z mężczyzn trafiły punkty karne oraz zostały im zatrzymane prawa jazdy na 3 miesiące.

Poszukiwany zatrzymany przez policję
Rekordzistą okazał się kierujący osobowym audi, który w piątek po godz. 21, w Majscowej, przekroczył dopuszczalną prędkość o 61 km/h, w miejscu, gdzie limit wynosi 50 km/h.

Apelujemy o przestrzeganie określonych limitów prędkości. Pamiętajmy, żeby podczas poruszania się po drodze zachowywać się odpowiedzialnie i mieć świadomość, jak duże ryzyko niesie za sobą nadmierne przekraczanie dopuszczalnej prędkości.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.