Trzech sportowców z terenu powiatu jasielskiego otrzymało nagrody Zarządu Powiatu za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w 2022 roku. Zgodnie z regulaminem mogli je otrzymać zawodnicy, którzy mieszkają na terenie powiatu jasielskiego lub są członkami klubu sportowego działającego na jego terenie.
W dniu 7 kwietnia 2023 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jaśle spotkali się zawodnicy aby odebrać nagrody za osiągnięcie wysokich wyników sportowych. Wicestarosta Jasielski Stanisław Pankiewicz, Etatowy Członek Zarządu Jan Muzyka pogratulowali zebranym wspaniałej postawy sportowej, podziękowali za godne reprezentowanie Powiatu Jasielskiego zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju oraz złożyli życzenia dalszych sukcesów na arenach sportowych.

Nagrody za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w 2022 roku otrzymali:
1. Piotr Jarecki - zawodnik Klubu Sportowego SPEED Jasło. Dyscyplina: nartorolki, narciarstwo biegowe. Członek Kadry Narodowej Juniorów, srebrny medalista na Mistrzostwach Polski Juniorów, srebrny medalista na Mistrzostwach Polski Seniorów na nartorolkach w Zakopanym, 13 miejsce drużynowo oraz 32 miejsce indywidualnie podczas Mistrzostw Świata Juniorów w Norwegii, 8 miejsce drużynowo oraz 17 miejsce indywidulanie podczas Mistrzostw Europy w Finlandii.

2. Karolina Koś - zawodnik Przemyskiego Klubu Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących "Podkarpacie" Przemyśl. Dyscyplina: biathlon, narciarstwo biegowe. Złota medalistka w Mistrzostwach Polski Niewidomych i Słabowidzących w biathlonie, Kościelisko-Kiry -bieg sprinterski oraz indywidualny, 3 miejsce w Mistrzostwach Polski Niewidomych i Słabowidzących w biathlonie letnim w Przemyślu - bieg sprinterski i indywidualny.

3. Igor Nagacz - zawodnik Klubu Sportowego SPEED Jasło. Dyscyplina: rolkarstwo. Złoty medalista w maratonie na 42 km w Mistrzostwach Polski Juniorów w Gdańsku, brązowy medalista w sprincie na 100 m w Mistrzostwach Polski we wrotkarstwie szybkim w Tomaszowie Lubelskim.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.