Laureaci III edycji konkursu "Lajkuję - nie hejtuję" w auli Komendy Powiatowej Policji w Jaśle odebrali nagrody.
W czwartek (20 kwietnia) w auli Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom III edycji konkursu plastycznego "Lajkuję - nie hejtuję". Organizatorami tego przedsięwzięcia byli: Starostwo Powiatowe w Jaśle, Młodzieżowy Dom Kultury oraz Komenda Powiatowa Policji w Jaśle.

Konkurs miał na celu promocję bezpiecznego i odpowiedzialnego zachowania w Internecie, uwrażliwienia na właściwe zachowanie się w cyberprzestrzeni, promocję tolerancji i postaw empatycznych. Jego celem było także zwrócenie uwagi na prawne konsekwencje niewłaściwych zachowań w sieci oraz promocja działań przeciwstawiających się zjawisku cyberprzemocy i mowy nienawiści.

nagrodzone prace

Laureaci konkursu odebrali okolicznościowe dyplomy oraz nagrody. Gratulacje złożyli im także m.in. Adam Pawluś - Starosta Jasielski, Grażyna Leńczuk - Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle oraz kom. Bartłomiej Świerczek - Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle.

Wyniki konkursu publikowane były wcześniej, a prace laureatów można obejrzeć na stronie Młodzieżowego Domu Kultury.

W holu Komendy Powiatowej Policji w Jaśle zostaną wystawione nagrodzone prace z miejsc I - III. Będą one przypominać wszystkim, że walka z hejtem, mową nienawiści i cyberbezpieczeńswo, to jeden z naszych priorytetów.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.