Podczas ubiegłego weekendu policjanci z jasielskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej dwóch kierujących, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu.
Policjanci z jasielskiej komendy kontrolowali stan trzeźwości kierujących na wyznaczonych punktach kontrolnych oraz podczas każdej kontroli drogowej. W trakcie dwudniowych działań pn. "Trzeźwość" w piątek i niedzielę skontrolowali 1227 kierujących. Dwóch z nich zdecydowało się wsiąść za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu.

Pierwszego kierującego policjanci z jasielskiej drogówki zatrzymali w piątek przed godz. 9 w Trzcinicy. 62-latek kierował seatem będąc w stanie po użyciu alkoholu. Alkomat wskazał blisko 0,5 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Będzie on odpowiadał za popełnienie wykroczenia.

Pijany przyjechał po alkohol
Drugi przypadek miał miejsce w niedzielę przed godz. 7 w Jaśle na drodze wojewódzkiej nr 992. Badanie alkomatem wskazało u kierującego alfą romeo zawartość prawie 0,8 promila alkoholu w organizmie. 47-letniemu mieszkańcowi powiatu strzyżowskiego również zatrzymano prawo jazdy. Odpowie on za popełnienie przestępstwa.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.