Podczas ubiegłego weekendu policjanci z jasielskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej dwóch kierujących, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu.
Policjanci z jasielskiej komendy kontrolowali stan trzeźwości kierujących na wyznaczonych punktach kontrolnych oraz podczas każdej kontroli drogowej. W trakcie dwudniowych działań pn. "Trzeźwość" w piątek i niedzielę skontrolowali 1227 kierujących. Dwóch z nich zdecydowało się wsiąść za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu.

Pierwszego kierującego policjanci z jasielskiej drogówki zatrzymali w piątek przed godz. 9 w Trzcinicy. 62-latek kierował seatem będąc w stanie po użyciu alkoholu. Alkomat wskazał blisko 0,5 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Będzie on odpowiadał za popełnienie wykroczenia.

Pijany przyjechał po alkohol
Drugi przypadek miał miejsce w niedzielę przed godz. 7 w Jaśle na drodze wojewódzkiej nr 992. Badanie alkomatem wskazało u kierującego alfą romeo zawartość prawie 0,8 promila alkoholu w organizmie. 47-letniemu mieszkańcowi powiatu strzyżowskiego również zatrzymano prawo jazdy. Odpowie on za popełnienie przestępstwa.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.