Policjanci z jasielskiego wydziału ruchu drogowego zatrzymali kierującego osobowym audi, które chwilę wcześniej ukradł. 36-latek nie dość, że był pijany, to jeszcze nie miał prawa jazdy.
W miniony piątek (10 marca), około godz. 22.30, do jasielskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o kradzieży samochodu marki Audi. Doszło do niej w Jaśle. Już godzinę po otrzymaniu zgłoszenia, w wyniku intensywnie prowadzonych działań, policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali kierującego skradzionym pojazdem, na ul. Kościuszki w Jaśle.

Jak się okazało, 36-latek, który prowadził samochód miał w swoim organizmie 1,6 promila alkoholu. Ponadto nigdy nie miał prawa jazdy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Potrącenie pieszego w Jaśle
Za kierowanie pojazdem bez wymaganych uprawnień i w stanie nietrzeźwości oraz kradzież, mężczyznę czekają surowe konsekwencje. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.