W Jasielskim Domu Kultury odbył się spektakl o Królowej Śniegu. Dynamiczna i rozśpiewana inscenizacja przeniosła widzów w niezapomnianą podróż do magicznej krainy lodu.
Teatrzyk dziecięcy "Maskotka" podbił serca jasielskiej publiczności zimową opowieścią o Królowej Śniegu. Spektakl na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena został wystawiony na scenie Jasielskiego Domu Kultury.

spektakl w Jaśle

Zimna i chłodna Kraina Lodu, błyskotliwa zarazem nieszczęśliwa z powodu samotności Królowa Śniegu, rozbite kawałki magicznego zwierciadła i fascynujące nieraz zapierające dech w piersi przygody młodziutkiej Gerdy, wędrującej samotnie po świecie w poszukiwaniu zagubionego Kaja, złożyły się w przepiękne i rzeczywiste obrazy walki dobra ze złem. Ta walka jest długa i trudna, lecz zdecydowane zwycięstwo leży po stronie dobra, które okazuje się być siłą wpisaną w historię tej magicznej, lodowej krainy.

Jasło. W mieście pojawiło się tysiące wiosennych kwiatów
Barwna, dynamiczna i rozśpiewana inscenizacja sprawiła, że była to niezapomniana podróż dla widza, którego młodzi aktorzy, wprowadzili w świat najważniejszych i najpiękniejszych wartości jakimi są: miłość, przyjaźń, zaufanie, szacunek i poświęcenie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.