Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Jaśle podpisał umowę na wdrożenie projektu "Aktywizacja osób bezrobotnych z powiatu jasielskiego (I)". Projekt otrzymał dofinansowanie w wysokości 8 051 006,98 złotych.
W dniu 27 kwietnia 2023 r. Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Jaśle Janusz Pacher podpisał umowę na realizację projektu pn. "Aktywizacja osób bezrobotnych z powiatu jasielskiego (I)" w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, którego wartość wynosi 8 051 006,98 zł.

W imieniu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie umowę podpisał Dyrektor Tomasz Czop.

W ramach projektu osoby bezrobotne i pracodawcy będą mogli skorzystać z bezzwrotnej dotacji na podjęcie działalności gospodarczej (do 6-krotności przeciętnego wynagrodzenia za pracę), staży, bonu na zasiedlenie (do 12 tys. zł) oraz środków na wyposażenie stanowiska pracy (do 6-krotności przeciętnego wynagrodzenia za pracę).

Sadzili Las Pamięci Jana Pawła II
Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle zaprasza do kontaktu i współpracy.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie jaslo.praca.gov.pl oraz w siedzibie urzędu (Jasło, ul. Rynek 18) lub telefonicznie: 13 446 34 92.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.