Młodzi studenci Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego zakończyli rok akademicki.
Blisko 70 najmłodszych jaślan zakończyło zajęcia na Jasielskim Uniwersytecie Dziecięcym. Przez cały rok akademicki, młodzi studenci mogli brać udział w interesujących zajęciach matematyczno-przyrodniczych, humanistycznych i artystycznych.

dzieci z Jasielskiego Uniersytetu Dziecięcego

Podsumowujące spotkanie składało się z dwóch części, jednej warsztatowej, w trakcie której zajęcia dla dzieci prowadzili szaleni naukowcy z Laboratorium Pana Korka i drugiej bardziej oficjalnej, czyli wręczenie dyplomów i upominków.

Dodatkowo po zakończeniu spotkania, dla wszystkich zainteresowanych małych jaślan przeprowadzono pokaz naukowy, podczas którego badano jak temperatura ciekłego azotu wpływa na różne substancje i przedmioty.

zakończenie roku w Jaśle

Jasielski Uniwersytet Dziecięcy to edukacyjny projekt dla dzieci w wieku 6-8 lat, którego celem jest zachęcanie najmłodszych mieszkańców Jasła do nauki oraz rozbudzanie w nich pasji poznawania świata.

Zadanie realizowane jest w ramach przedsięwzięcia: "Jasło - Miasto Wiedzy" w ramach projektu "Jasło - moje miasto, mój dom", finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 oraz budżetu państwa.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.