Wójt Gminy Dębowiec Marcin Bolek nagrodził najzdolniejszych uczniów szkół podstawowych.
W środę (21 czerwca) w sali widowiskowej Urzędu Gminy w Dębowcu odbyło się spotkanie najlepszych absolwentów szkół podstawowych z terenu Gminy Dębowiec.

Wójt Gminy Dębowiec Marcin Bolek rozpoczął spotkanie od pogratulowania uczniom wysokich osiągnięć, a przede wszystkim sukcesu, jakim jest tytuł Najlepszego Absolwenta szkoły podstawowej w Gminie Dębowiec. Rodzicom podziękował za trud włożony w edukację i wychowanie, wręczając listy gratulacyjne.

Najzdolniejsi absolwenci zostali uhonorowani pamiątkowymi listami gratulacyjnymi i nagrodami. Kończąc pewien etap edukacji udowodnili, że są ambitni i zdolni, a swoją postawą dają przykład młodszym kolegom i koleżankom, że warto zdobywać najwyższe cele.

Najzdolniejsi uczniowie nagrodzeni
Tytuł Najlepszego Absolwenta to powód do dumy i zwieńczenie ciężkiej pracy włożonej w zdobywanie wiedzy oraz czasu poświęconego na naukę i doskonalenie umiejętności. Spotkanie z najzdolniejszą młodzieżą jest wyrazem uznania za zaangażowanie i wytrwałość oraz jest motywacją do dalszego kształcenia się.

Najlepsi Absolwenci w roku szkolnym 2022/2023:
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół w Cieklinie: Julia Dziedzic, Martyna Kamińska, Kinga Zoła
Szkoła Podstawowa im. prof. dr Stanisława Pawłowskiego w Zespole Szkół w Dębowcu: Julita Muszka, Sonia Nowak, Hubert Dzik
Szkoła Podstawowa w Dobrynii: Sara Biernacka
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Woli Dębowieckiej: Lena Kozek
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Zarzeczu: Aleksandra Bilska, Emilia Praszek, Julia Mastej
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Foluszu: Gabriela Cetnarowska

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.