W ubiegły weekend na drogach powiatu jasielskiego do kontroli drogowej zostało zatrzymanych 5 kierujących. Wszyscy zdecydowali się poruszać swoimi pojazdami mimo, że wcześniej pili alkohol.
W piątek przed godz. 20, w Osobnicy, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem marki Simson. Badanie alkomatem wykazało blisko 0,7 promila alkoholu w jego organizmie. Ponadto okazało się, że wobec 58-latka został orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Jaśle. Motorower został usunięty na strzeżony parking.

Również w piątek przed północą w Przysiekach, patrol jasielskiej drogówki ujawnił kierującego hulajnogą elektryczną, u którego badanie alkomatem wykazało prawie 1,8 promila alkoholu w organizmie.

Pijany przyjechał po alkohol
Natomiast w sobotę, mundurowi w trakcie pełnienia służby na drogach w Osobnicy, Łubnie Opacym i Jaśle, ujawnili 3 nietrzeźwych rowerzystów. Wśród nich niechlubnym rekordzistą okazał się 29-latek, który w Osobnicy kierował rowerem mając w organizmie blisko 1,8 promila alkoholu.

Kierujący motorowerem będzie odpowiadał teraz przed sądem za popełnione przestępstwo, natomiast pozostali kierujący za wykroczenia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.