Jechał bez kasku ochronnego, był pijany i nie posiadał wymaganych uprawnień do kierowania pojazdem, a jednoślad, którym się poruszał nie był ubezpieczony.
W środę o godz. 23.30, policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego jasielskiej komendy, na ul. Kościuszki w Jaśle, zauważyli kierującego motorowerem. Mężczyzna kierował pojazdem bez wymaganego kasku ochronnego. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali go do kontroli drogowej.

- Po zweryfikowaniu jego danych w policyjnych systemach, okazało się, że 20-latek nie posiada wymaganych uprawnień do kierowania motorowerem. Mundurowi sprawdzili także stan jego trzeźwości. Alkomat wskazał w jego organizmie blisko 2 promile alkoholu - przekazuje KPP w Jaśle.

Kompletnie pijany ojciec wiózł córkę na skuterze
Dodatkowo jednoślad nie był ubezpieczony. Skuter, którym kierował został usunięty na policyjny parking.

Teraz 20-latek będzie odpowiadał przed sądem, za popełnione przestępstwo oraz wykroczenia. Z pewnością, czekają go surowe konsekwencje, nie tylko prawne, ale także finansowe.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.