W niedzielę 27 sierpnia w Tarnowcu odbędzie się XIII Podkarpacki Festiwal Smaków Regionalnych Pierogi. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Brathanki.
Już niebawem Gmina Tarnowiec i Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu wraz z Kołami Gospodyń Wiejskich serwującym niezliczone rodzaje domowych pierogów, zapraszają na wyjątkowe wydarzenie, które połączy smaki, tradycje i radość.

XIII edycja Festiwalu, który odbędzie się 27 sierpnia będzie nie tylko okazją do delektowania się wyśmienitymi pierogami, ale także połączy się z Dożynkami Powiatu Jasielskiego oraz Latem z kulturą powiatu jasielskiego, tworząc niezapomnianą atmosferę pełną lokalnej gościnności.

Ponadto, czekać będzie na Wszystkich IV Podkarpacki Festiwal Serów Tradycyjnych, Regionalnych i Ekologicznych, organizowany we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego.
Na Festiwalu nie zabraknie także rozrywki, zaprezentują się zespoły i kapele ludowe z terenu Powiatu Jasielskiego. Będzie okazja wziąć udział w grach, zabawach i konkursach, a pokazy rękodzieła oraz kulinarne przysmaki z pewnością wzbudzą zachwyt nad lokalnymi tradycjami.

Tarnowiec. Na stołach królowały pierogi, na scenie Baciary
W ciągu dnia będzie można delektować się regionalnym jadłem, a wieczorem czekać na Wszystkich będzie gwiazda wieczoru, czyli występ zespołu Brathanki. Bezpośrednio po nim na scenie zagości zespół Zespół TequilaTequila, który poprowadzi zabawę pod gwiazdami.

Dla najmłodszych uczestnikach festiwalu przygotowano specjalną strefę zabaw, gdzie będą mogli wyszaleć się z rówieśnikami.

festiwal pieroga w Tarnowcu

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.