Będzie remont drogi powiatowej Harklowa - Osobnica.
W ramach remontu odcinka drogi powiatowej Harklowa - Osobnica, rozpoczęły się prace remontowe parkingu przy cmentarzu w Osobnicy. Zadanie realizowane jest wspólnie z Gminą Jasło, która dofinansuje je kwotą 100 000 złotych.

Remont ma celu poszerzenie pasa drogowego do szerokości 5,5 m oraz wykonanie parkingu przy cmentarzu. Pierwszym etapem prac jest wymiana niedrożnej kanalizacji deszczowej - usunięcie zatkanych i popękanych rur, wstawienie w ich miejsce nowych oraz wykonanie studzienek. Etap ten ma zostać zakończony jeszcze w połowie października. Po zakończeniu tych prac, w kolejnym etapie, zostanie wykonana nawierzchnia asfaltowa.

Pół wieku razem. Złote Gody w Gminie Tarnowiec
Na miejscu remontu pojawił się Adam Pawluś Starosta Jasielski, aby osobiście sprawdzić jak postępują prace. Gospodarz Powiatu Jasielskiego podziękował Wojciechowi Piękosiowi Wójtowi Gminy Jasło oraz Radnym Rady Gminy Jasło za udzieloną pomoc finansową. Podkreślił też, jak ważne jest podejmowanie wspólnych działań, przynoszących pozytywne dla społeczeństwa efekty.

W spotkaniu uczestniczyli również Katarzyna Kaszowicz Dyrektor PZD w Jaśle oraz Jerzy Przybyła Sołtys Osobnicy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.